שוק קבוצות הרכישה פרוץ וללא רגולציה!

בניגוד לחברות נדל"ן יזמיות שפועלות על פי חוק המכר ונתונות לרגולציה כדי להבטיח את כספם

של רוכשי הדירות, בשוק קבוצות הרכישה אין מה שימנע מהמארגנים להיכנס לסחרור ולסכן את

כספי הרוכשים – ואת עצמם.

זוג מגיע לראות דירה לפני רכישה

חשוב מאוד לברר פרטים מקדימים לגבי קבוצת הרכישה ומי מארגן אותה ואף יותר חשוב להתייעץ עם גורם משפטי לפני שחותמים על מסמך כלשהו. בדיוק עבור מצבים כאלה האקדמיה לנדל"ן פיתחה את הקורס שנותן לכם את הטיפים החשובים ביותר איך לקנות דירה מקבלן.


חוסר הניסיון של רוכשי דירה מקבלן אשר אינם יודעים ואינם מבינים את תהליך הרכישה הוא הגורם העיקרי לעוגמת נפש והוצאות כספים לא צפויות. מסתבר ש 90% מרוכשי דירה מקבלן מבצעים שינויים בדירה, בין אם בחלוקת הדירה מחדש או שדרוגים ודעו לכם כי שם נמצא הכסף הגדול של הקבלן. הטיפים שתקבלו בקורס יאפשרו לכם לחסוך כסף רב ולהגיע לעיסקה הטובה ביותר עבורכם.


לכתבה המלאה לחצו כאן

לקורס השיטה המנצחת לקניית דירה לקבלן לחצו כאן


משבר הדיור: שוב נשבר שיא כל הזמנים במשכנתאות:

82.2 מיליארד שקל


מי שמחפש את הנחמה ואת שינוי המגמה - היא כנראה לא הגיעה ולא ברור בכלל אם תגיע בקרוב. שוק הנדל"ן ממשיך להתפוצץ כלפי מעלה, הציבור לא מפסיק לרכוש דירות חדשות ונדמה כי הציבור כבר לא מאמין שיש בכלל סיכוי לשינוי מגמה. מחירי הדירות עלו בשנה האחרונה ב-8%.


ללא ספק זהו שוק של מוכרים. אז איך קונים דירה בשוק נדל"ן לוהט?

בסדרת הדרכות וידאו אתם עומדים לקבל את הטיפים הטובים ביותר מנבחרת של מקצוענים בנדל"ן שכוללת עורכי דין, שמאים, מהנדסים שיפוצניקים ועוד מומחים בתחום הנדל"ן שיתנו לכם טיפים כדי לשפר משמעותית את תהליך הקניה ולחסוך הרבה יותר כסף בסיום הקורס אתם ללא ספק תשפרו את היכולות שלכם, תמנעו מטעויות, תחסכו זמן יקר

אתם תקבלו ידע שמתבסס על מכירה וקנייה של מאות עסקאות נדל"ן ואלפי שעות משא ומתן בנדל"ן.


לקורס השיטה המנצחת לקניית דירה לחצו כאן